נשירת שיער והתקרחות תורשתית?

אתה חזק מול הגנטיקה.

מקמטים ועד נשירת שיער והתקרחות:
אלה השינויים שצפויים לנו עם הגיל

נשירת שיער והתקרחות תורשתית?


אתה חזק מול הגנטיקה!

לרכישה Online >

טיפול יומי נגד התקרחות ונשירת שיער
על רקע תורשתי בגילאי 18-65

מכיל חומר פעיל 5% Minoxidil
יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש

קמטים, השמנה, שיער דליל וגם שינויים במצב הרוח – כל התענוגות המפוקפקים הללו ממתינים לכולנו ממש מעבר לפינה. החדשות הטובות: זה קורה לכולנו, ויש אפילו כמה דרכים לא רעות שיעזרו לנו להתמודד עם המצב.

גם אם נדחיק, נתעלם או נכחיש בכל תוקף – זה פשוט לא יעזור לנו. עם השנים, הגוף שלנו מתבגר ומשתנה ואי אפשר להתעלם מזה. השינויים הפיזיולוגיים שעוברים עלינו, משפיעים על המראה וגם על התחושה הגופנית והכללית שלנו.

החדשות הרעות הן שאף אחד ואף אחת מאיתנו אינם חסינים מפני התופעות הללו. ביאסנו אתכם? נו טוב, לפחות תתנחמו בעובדה שצברתם יותר ניסיון חיים. ועכשיו ברצינות – הנה כמה דברים שמחכים לכולנו אי שם בסביבות שנות ה-30 צפונה וגם הפתרונות שיאפשרו לנו לחיות בשלום לצידם.

קמטים, כתמים ועור נפול
מכירים את אלה שמתגאים בכך שהרוויחו ביושר כל קמט? כנראה שהם צודקים. אם ביליתם בשמש, כעסתם, חייכתם או בגדול – נשמתם, סביר להניח שהעור שלכם זוכר את זה. ויש עוד סיבות שגורמות לשינויים במראה העור – החל מגיל 30 הגוף שלנו מייצר פחות קולגן ואלסטין – רכיבים שתורמים למראה עור מוצק וחלק יותר, מה שמסביר שינויים חיצוניים כמו עור נפול ומקומט יותר.
מה עושים? אופציה ראשונה ולא רעה בכלל היא פשוט לאהוב את עצמכם כמו שאתם. אם זה פחות מדבר אליכם, תמיד תוכלו לגשת למכון הקוסמטיקה הקרוב, שם תוכלו למצוא אין ספור טכניקות חדשניות שיעזרו לכם לשפר את מראה העור. החל מטיפולים במכשור לייזר מתקדם ועד הזרקות – אתם קובעים מה מתאים לכם.

התקרחות ונשירת שיער
הגענו לאחת הבעיות המטרידות ביותר ממנה קשה מאוד להתעלם. זה מתחיל בנשירה קלה, ממשיך למפרצים ומשם לקרחת באזור הפדחת. אמנם התקרחות היא תופעה מוכרת ביותר בקרב גברים, אבל גם נשים עשויות לסבול מהתופעה עם ההתבגרות, בעיקר כאשר במשפחה שלהן יש אנשים הסובלים מהתופעה. אגב, בד"כ אצל נשים ההתקרחות תתבטא בהתדלדלות של השיער ולא ממש בקרחת.
איך מטפלים?/ מונעים נשירת שיער? ראשית, נושמים. אחר כך, פונים לרופא העור כדי לאבחן את הסיבות להתקרחות. אם הבעיה נובעת ממחסור בברזל, חומצה פולית, תפקודי בלוטת התריס, ויטמין B12 או סיבה אחרת, הפתרון יהיה באמצעות השלמה בהתאם. לעומת זאת, נשים וגברים הסובלים מהתקרחות גנטית, שם הנשירה מופיעה בעיקר בצידי קדמת הקרקפת (מפרצים) ובקודקוד הקרקפת, יכולים להיעזר בטיפול תרופתי כגון מינוקסי כפתרון יעיל לבעיה. מינוקסי הוא תכשיר בצורת תמיסה המיועדת לשימוש יומי על הקרקפת, שמטרתו לטפל בנשירת השיער ובהתקרחות מהסוג התורשתי, הן אצל גברים והן אצל נשים. תהליך צמיחת השיער, כמו תהליך ההתקרחות ונשירת השיער הוא תהליך ממושך, ולפיכך יש להשתמש בתכשיר לפחות 3 חודשים על
מנת להעריך את צמיחת השיער מחדש.

שינויים במצב הרוח
נטייה לעצבנות, דכדוך ואפילו דיכאון כלל אינם נדירים בקרב אנשים בגיל מבוגר. יש לכך סיבות רבות – החל משינוי תעסוקתי, דרך שינויים בתא המשפחתי ועד לשינויים הורמונליים שפוקדים אותנו.

מה עושים? אם אתם מוטרדים, מתקשים להירדם או שאיכות החיים שלכם נפגעת, כדאי שתפנו לטיפול נפשי. כצעד ראשון, כדאי שתתחילן לדבר על התחושות שלכם. עם חבר, קרוב משפחה או אפילו עם רופא המשפחה שלכם – לא משנה עם מי, העיקר שלא תשמרו בבטן.

שינויים במערכת העיכול
זוכרים את הימים שבהם ירדתם על מגש פיצה ב 12 בלילה מבלי למצמץ? ובכן, אם חציתם את גיל 30, הם כנראה עומדים להסתיים ממש בקרוב. מערכת העיכול שלנו משתנה עם הגיל, מה שעלול לעלות לנו בגזים, בנפיחות בטנית ובצרבות, בעיקר כשאוכלים בסמוך לשינה.
איך מונעים? מסיימים לאכול לפחות 3 שעות לפני השינה, מתאמנים, מקפידים על תזונה נכונה יותר ומשתדלים להימנע מג'אנק פוד.
ובחזרה לחדשות הטובות: זה קרה, קורה ויקרה לכולנו, הכי חשוב לקבל את זה, וכשיש מה לעשות, אז פשוט לעשות.

 

נשירת שיער והתקרחות תורשתית?


אתה חזק מול הגנטיקה!

לרכישה Online >

טיפול יומי נגד התקרחות ונשירת שיער
על רקע תורשתי בגילאי 18-65

מכיל חומר פעיל 5% Minoxidil
יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש

מינוקסי 5 לגברים מכיל חומר פעיל 5% Minoxidil. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.
מינוקסי 2 לנשים מכיל חומר פעיל 2% Minoxidil. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

בלוג שיער