נשירת שיער והתקרחות תורשתית?

אתה חזק מול הגנטיקה.

השם הוא בולד, ג'יימס בולד: 5 דברים שרק אנשים מקריחים יבינו

נשירת שיער והתקרחות תורשתית?


אתה חזק מול הגנטיקה!

לרכישה Online >

טיפול יומי נגד התקרחות ונשירת שיער
על רקע תורשתי בגילאי 18-65

מכיל חומר פעיל 5% Minoxidil
יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש

מחקרים מראים שבישראל יש את אחוז הגברים הקרחים מהגבוה בעולם. מצאנו 5 דברים שרק אנשים עם קרחת, או בדרך לקרחת, מכירים ויעזרו לכם להרגיש הרבה פחות לבד בעולם. ומה עושים אם נמאס לכם מהנשירה? יש אפילו יותר פתרונות ממה שחשבתם

1. הכובע הוא חברו הטוב של האדם
מכירים את האנשים האלה שחושבים שלדבר על הקרחת המתהווה שלכם זו דרך לגיטימית 'לשבור את הקרח׳ או סתם להתחיל שיחה? המשפטים תמיד חוזרים על עצמם: ״אז מה, גם אבא שלך קירח? ומה עם סבא, גם הוא היה?״, ״באיזה גיל התחלת לאבד את השיער?״ וכמובן – ״נו, כבר קבעת טיסה לטורקיה?״, בתוספת קריצה וטפיחה סחבקית על הגב. בינינו, גם אם אתם מרגישים הכי בנוח עם המראה שלכם (ואין סיבה שלא), לא תמיד מתחשק לכם שהוא יהיה חלק מנושאי השיחה עם זרים (או אפילו בחבר׳ה).
בגלל שאין לכם חשק לחנך את כל העולם ואחותו, כובעים הם פתרון מצוין – כובע מצחייה, כובע קסקט (סטייל הצ'ייסר) או כובע גרב, כולם יעשו את העבודה ויסיטו את נושא השיחה ממה שקורה לכם על הראש כרגע. רק עצה מאיתנו, אם תבחרו לחבוש תרבוש או סומבררו יש סיכוי טוב שתשומת הלב לראש שלכם רק תגדל.

2. הילד הזה הוא אני (נשבע)
תמונות עבר הן משהו שתמיד נע בין המרגש למביך רצח. מדובר על מופע של נוסטלגיה מהחיים שלכם הכולל דמויות עבר מפתיעות שעושות קאמבק כמו רייצ'ל הבחורה האוסטרלית שפגשתם בטיול אחרי הצבא (בסוף היא לא התגיירה ולא התחתנתם), ג'וני הכלב של המשפחה שאכל לכם פעם את הכומתה והמורה לחינוך גופני שתמיד ירד עליכם כי לא ידעתם לעשות פוש-אפס. רק מה, עבור אנשים עם קרחת. התמונות האלה תמיד מעלות שאלות נוספות: ״אחי, לא ידעתי שהיית פעם מתולתל/בלונדיני/היה לך קארה?!״. כן, השיער שלכם, זה שהיה בעבר חלק דומיננטי בחייכם חוזר בסיבוב כשמדובר בתמונות עבר, ואיתו זיכרונות מימים בהם התעכבתם לפני היציאה מהבית כי התלבטתם אם שווה לשים ג׳ל כמו אושרי כהן או לנסות תספורת של רונאלדו. תכלס, עכשיו כשאתם עם קרחת נחסך לכם הרבה זמן.

3. חכם בשמש
מגיל קטן אתם שומעים מההורים שלכם כמה מסוכנת החשיפה לשמש (ובצדק) אבל בואו נודה על האמת – לא תמיד כיף להיות הילד עם משקפי השמש הגדולים והריח של קרם ההגנה. בקיצור, מפה לשם, השנים חולפות והמפרצים גדלים ופתאום אתם מתחילים להבין שוואלה, השמש הזאת נותנת לכם בראש. כמי שחווה כווית שמש אחת (או שלוש) אתם מקפידים להימרח בכל יציאה מהבית ופתאום הטיפים שקיבלתם מדודה מירה נשמעים לכם ממש הגיוניים. כן, גם כשזה נוגע לשיער, תמיד צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה, גם אם במקרה שלנו הכוס היא בכלל תרסיס הגנה SPF50+.

4. סקס-אפיל בשפע
הנסיך הארי, דווין ׳דה רוק׳ ג'ונסון וגם האיש העשיר בעולם – ג'ף בזוס – מדובר ברשימה חלקית ביותר של גברים ששיער מלא הוא לא בדיוק התכונה הבולטת שלהם. בכל זאת, כולם גברים מלאי כריזמה, סקס-אפיל וכישרון שמשחקים אותה בענק. אנחנו לא טוענים שיש קשר בין השיער שיש או אין לכם על הראש ובין הצלחה בחיים אבל אנחנו גם קצת כן.. האמת היא שבמפרצים ואפילו קרחת יש המון סקס-אפיל, אנחנו מכירים אנשים מכל המינים והמגדרים שאומרים בגאון שהם מעדיפים בן זוג קירח לגמרי ויש מחקרים שאף טוענים שמפרצים מעידים על חוש עסקי מוצלח. בקיצור, בפעם הבאה שמישהו נועץ לכם בקרחת, תבטלו רגע את הקולות המתגוננים בראש שלכם ותחשבו שיש סיכוי שהוא/היא בכלל חושב שאתם בטח ממש מוצלחים.

5. לנעוץ מבטים בשיער של אחרים
בפעם האחרונה שבדקנו, נעיצת מבטים עדיין הייתה בגבולות החוק (אתם יודעים, כל עוד זה נעשה בסיטואציות הולמות כמובן), אבל גם אם היא נעשית בתמימות היא יכולה לגרום לחוסר נוחות. אנשים עם קרחת מכירים את הסיטואציה הזאת היטב. אתם יושבים עם החבר׳ה באיזה בר ופתאום מגיע מלצר עם בלורית מטורפת, קו שיער מושלם כל כך עד שאתם לא מצליחים להוריד ממנו את העיניים. בכלל, האובססיה לשיער של אחרים גורמת לכם לתייג את החברים שלך בראש לפי מי בעל השיער הכי טוב ועד זה שיש לו קרחת אפילו בוהקת יותר משלכם (שבמקרה או לא הוא גם האדם שאתם מרגישים הכי בנוח לידו). חשוב לזכור – כולנו מקנאים לפעמים בתכונות פיזיות שלא קיבלנו, בין אם זה שיער שופע, עוד 10 ס״מ לגובה או אף ישר במיוחד. הנחמה? האדם שאתם נועצים בו מבט בטוח מקנא בכם על משהו אחר.

* התוכן בערוץ זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי.

נשירת שיער והתקרחות תורשתית?


אתה חזק מול הגנטיקה!

לרכישה Online >

טיפול יומי נגד התקרחות ונשירת שיער
על רקע תורשתי בגילאי 18-65

מכיל חומר פעיל 5% Minoxidil
יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש

מינוקסי 5 לגברים מכיל חומר פעיל 5% Minoxidil. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.
מינוקסי 2 לנשים מכיל חומר פעיל 2% Minoxidil. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

בלוג שיער